Witam na moim Blogu!

Nazywam się Paulina Goliszek. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na wydziale nauk o zdrowiu, kierunek kosmetologia. Przez ostatnich 6 lat pracowałam w warszawskich salonach kosmetycznych zdobywając wiedzę i doświadczenie, które przygotowały mnie do otwarcia własnego gabinetu. Zapraszam do lektury moich wpisów, których wraz z upływem czasu będzie pojawiać się coraz więcej.

Mój blog będzie poświęcony urodzie, zabiegom Depilacji Laserowej, Makijażowi Permanentnemu, Mezoterapii, a także dziedzinom kosmetologii, takim jak zabiegi złuszczające Retix C oraz Cosmelan w Warszawie .  Publikowane wpisy będą zawierały moje przemyślenia i rady, oparte na moim doświadczeniu i obserwacjach. Będę także zamieszczać fotografie mojego autorstwa, przedstawiające przebieg i efekty moich zabiegów, co pozwoli Wam ocenić jakość i skuteczność mojej pracy.

Kosmetologia i zagadnienia związane z  Urodą to moja Pasja i Hobby. Poświęcam im znaczną część mojego czasu i życia. Jestem perfekcjonistką i dokładam starań, aby wszystko co robię, wykonywać jak najlepiej. Jest to dla mnie nieuleczalna choroba w pozytywnym tego słowa znaczeniu, która nadal się rozwija, więc do grona oferowanych zabiegów na pewno będą dochodziły kolejne. Najważniejsze dla mnie są zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcja moich klientek, dlatego wszystkie zabiegi wykonywane są przeze mnie profesjonalnie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.


Cresta Facebook Messenger